Krčma U Krále Brabantského – o nás

Láká vás již dlouho návrat do minulosti? Chcete vědět, jak to vypadalo ve středověku? Krčma U Krále Brabantského vás zavede do této jedinečné doby, vrátíte se o několik set let nazpět do minulosti. Již při vstupu vás ohromí jak drsná, tak i romantická atmosféra, která vás bude doprovázet po celou dobu. K nám se můžete dojít nejen najíst, ale také si poslechnout novodobou hudbu a zhlédnout pravidelný zábavný program. Jak již to ve středověku chodí, sličné tanečnice, šermíři a kejklíři nesmí chybět. Žádný detail není opomenutý.

Co se týče vybavení, Krčma U Krále Brabantského nadchne středověkým zdobením a posezením. Nechybí ani svíčky pro nádech romantiky. Vydejte se k nám se svou manželkou, přáteli, ale i rodinou a dopřejte všem svým blízkým jedinečnou atmosféru. Pivo a víno teče proudem a jedině u nás si můžete vyzkoušet, jak se jedlo v té době rukama. Při vstupu do naší restaurace v Praze zapomenete na své povinnosti a starosti, ale budete se unášet jedinečným prostředím a necháte se ovlivnit dobrou náladou, která zde panuje ve dne, v noci.

Vystoupení pro celou rodinu

Krčma U Krále Brabantského nabízí nejen skvělé pochoutky pro milovníky masa a vegetariány, ale na své si přijdou i lidé vyhledávající zábavu. Pravidelně jsou u nás pořádány různá vystoupení, které nadchnou celou rodinu, zejména děti. Můžete se těšit na jedinečné vystoupení s ohněm, které předvede slečna ze středověku, která se ohně rozhodně nebojí. Také zbraním se šermíři nebrání, a tak vám předvedou představení se svými meči. Přijdete-li do naší restaurace v Praze se špatnou náladou, nezoufejte, celková atmosféra a zábavná vystoupení vám náladu zlepší.

Skvělé pochoutky

U nás si dojdete na skvělé pochoutky, které jsou připravovány pod dohledem profesionálního šéfkuchaře. Připravena máme bohatá jídla pro všežravce, ale nebráníme návštěvě restaurace ani vegetariánům, pro něž jsou připravena jídla ze zeleniny, těstovin a podobně. K jídlu si můžete dát pivo, víno či nealkoholické nápoje z našeho pestrého nápojového lístku.

Krčma U Krále Brabantského

Adresa: Thunovská 11000, Praha 1

E-mail: info@cz-ru.cz